Neustále na vás v televizi i na internetu vyrukují nejrůznější metody na to, jak rychle a pohodlně zhubnout? Vyzkoušeli jste již těchto prášků a „zázračných“ přípravků takové množství, že to již ani nespočítáte, ale výsledek se nikdy nedostavil? Je to proto, že na hubnutí neexistuje žádný kouzelný trik ani přípravek. Poctivě zhubnout bez příchodu obávaného jo-jo efektu – toho lze dosáhnout jen úpravou starého jídelníčku, pohybem a nasazením zdravé stravy. Co vám v tomto pohledu výživové poradenství zdarma může nabídnout?

Sestavit si vlastní jídelníček na hubnutí, to není vskutku jednoduchá záležitost. Naplánovat si na týden stravu z potravin, které jsou zdravější než chipsy a fastfood, to jde samozřejmě snadno, ovšem poskládat dohromady zdravá jídla tak, aby vám dodávala každý den dostatek živin a prospěšných látek pro vaše tělo a zároveň vám též chutnala a nemuseli jste se k jídlu nutit, to je z dlouhodobého hlediska velmi obtížné. Zkušení výživoví poradci si s tímto ovšem poradí a sestaví vám takový jídelníček, který bude vyhovovat přesně vašim individuálním potřebám, bude pestrý a bude vám chutnat.

Objednejte si konzultaci a přijďte na první schůzku zdarma

Více než čtyři miliony spokojených klientů po celém světě před vámi využilo možnosti zařídit si první konzultaci online a vyzkoušeli první poradenskou schůzku zdarma. Pak již přešli na zdravé hubnutí a pomocí profesionálně sestavených jídelníčku začali získávat větší množství energie, vitality a i chuti k pohybu, který je pro hubnutí nedílnou součástí.

Jednotlivá sezení s dietologem nejsou nijak časově náročná. První konzultace vám zabere přibližně třicet minut a další rozhovory se protáhnout většinou ne déle než na patnáct minut. Vše probíhá v příjemném, čistém a stylovém prostředí, s doktorskou ordinací a její ne úplně příjemnou atmosférou toto nemá nic společného.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *