Během procesu hubnutí je důležité nespoléhat se pouze na samotnou dietu, ale přidat do svého denního plánu také nějaké pohybové aktivity.

Sportujte při hubnutí a uvidíte

Mnoho žen zapomíná při hubnutí na jakýkoliv pohyb či pohybovou aktivitu. Sport je při samotném redukčním programu velmi důležitý. Výběr sportů je v současné době opravdu bohatý, takže si vybere naprosto každý. Sport jako takový, vám pomůže přijít na jiné myšlenky. Při sportu se totiž vyplavují endorfíny, které nám zlepší náladu. Protože i samotná psychika je při hubnutí velmi důležitá. Buďte v pohodě a uvidíte, že se vám budu hubnout hned o něco lépe.

Posilovna a hubnutí

Často ženy své sportovní aktivity saměřují do posilovny. Je důležité abyste správně prováděli jednotlivé cviky na jednotlivé svalové partie. Např cviky na břicho dělá spoustu žen zcela špatně a zbytečně se obírá o účinek posilování. Proto je dobré si na začátku najmout třeba osobního trenéra, který vám na začátku ukáže jak cviky správně provádět. I když to bude něco stát, tak tato investice se vám v budoucnosti bohatě vrátí nazpátky. Zkuste cviky na záda provádět správně technicky, a uvidíte vaše véčko. Dobré jsou např shyby nebo veslování s čínkou.

Obliba pilates

V posledních letech roste obliba cvičení pilates, které vám pomůže procvičit zejména vnitřní svaly, o kterých mnozí ani nevědí, že je mají. Naučte se tedy všechny pilates cviky , právádět technicky správně. Kurzy pilates v dnešní době najdete i menších městech, nekdy se dokonce konají i ve větších vesnicích.

A co hubnutí a tenis ?

Tenis je v poslední době stále rozšířenější sport. Tenisové kurty jsou díky štedrým dotacím i malých vesnicích. Tenis je velmi zabávný a zažijete při něm i hodně legrace. Před tím než si z někým zahrajete zápas tak se naučte tenisové údery . Např forhend . I u tenisu je důležitá technika provedení, jinak můžou nastat i zdravotní komlikace, např všem dobře známý tenisový loket.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *