Mít dokonale štíhlou postavu není rozhodně jen tak. Málokdo má totiž tento dar dán od přírody. Většina lidí se potýká s tím, že se snaží zhubnout a stále bez výsledku nebo s výsledkem, který ovšem po čase vystřídá jo-jo efekt, takže se ztracená kila opět vrátí a možná ještě ve větším množství. Pokud se i vy snažíte zhubnout, měla by vás zajímat speciální OMG dieta. Přináší totiž rychlé a opravdu efektivní výsledky. V čem je výjimečná a jak funguje?

OMG dieta si získala velkou oblibu

Redukční OMG dieta není z těch, které slibují výsledky, ale je tou, která opravdové výsledky přináší. Je založena na dodržování speciálního jídelníčku a také životního stylu. OMG dieta je detailně popsána v knize od sportovního vědce a osobního trenéra Paula Khanna. Pro některé byly jeho názory a postupy velice kontroverzní, ale pravdou je, že si brzy získaly velké uznání.

Stačí, když budete dodržovat…

Nová OMG dieta je založena na dodržování několika pravidel a konzumaci vybraných potravin a nápojů. OMG dieta a její jídelníček je koncipována tak, aby nastartovala rychlé hubnutí a zamezila ukládání tuků v těle. Základní principy, které musíte dodržovat jsou: vynechání snídaní, pití černé kávy před cvičením, vynechání konzumace některých druhů ovoce, protože ty mohou zabraňovat odbourávání tuků a třeba i zákaz konzumace malých porcí jídel v častých intervalech.

Na co si dát pozor

Zvláštní režim diety je nutné dodržovat minimálně 6 týdnů, to je doba za kterou jsou vidět i výsledky. Způsob, jak shodit s omg dietou, je vlastně snadný. Budete konzumovat doporučené potraviny jako například: maso, ryby, zeleninu, vejce, oříšky, vodu a další. Musíte také pravidelně cvičit a to minimálně 45minut denně. Postačí například i rychlejší chůze. Součástí diety je i to, že byste si před cvičením a to nejlépe hned ráno měli dát studenou sprchu, která pomůže nastartovat tělo. Cvičit je také nutné na lačný žaludek.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *