Máte pocit, že poslední dobou děláte pro své zdraví velmi málo? Jste neustále ve stresu, nestíháte a máte sklon  k přejídání? V první řade zachovejte klid a nasajte zajímavé informace, které vám dají pocit, že ještě není pozdě začít něco dělat pro vaše zdraví. Nejlepší čas je právě nyní, proto tedy vzhůru do toho!

Pestrá a vydatná strava

Dříve než se pustíte do užívání přírodních doplňků stravy, vylepšete si váš jídelníček. Zaměřte se na ovoce, zeleninu,  luštěniny, celozrnné pečivo, bílé  maso a ryby.  Omezte přísun rafinovaného cukru, nadbytku soli, alkoholu a tuků. Dodržujte také dostatečný pitný režim, do kterého nezapočítávejte kávu ani jiné kofeinové nápoje.

Chybí vám energie a vitalita?

Pociťujete v poslední době nepříjemný nedostatek energie? Vsaďte na přírodní doplňky stravy a otevřete se kvalitnějšímu způsobu života. Neřešte vše chemickými léčivy, právě naopak, dejte zelenou přírodě ve formě tablet. Třeba právě vám chybí kombinace prospěšných látek jako jsou vitamíny, minerály nebo jiné stopové prvky. Najděte si mezi pestrou nabídkou ty, jež vám dají to, oč si váš organismus žádá.  Po zimním období, tedy na jaře, se doporučuje odstartování detoxikace organismu. Ta z těla vyžene nespočet nepříznivých látek a nastolí potřebnou rovnováhu. Rázem si uleví nejen vaše játra, ale také ledviny. Dopřejte organismu uvolnění a jarní vánek v podobě očistné kůry.

Další vychytávku v oblasti zdravého životního stylu představuje Chlorella, jež přispívá k vylučování škodlivin, podporuje trávení a žaludeční činnost. Přítomnost tohoto přírodního unikátu jistě ocení především ženy, právě tento preparát napomáhá k omlazení buněk a organismu.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *