Trápí Vás přebytečná kila, kterých se nemůžete ani za nic na světě zbavit? Zkoušíte různé diety, krkolomná cvičení, snažíte se ze všech sil, ale vůbec nic z toho nepomáhá? Asi byste se měli svěřit do rukou odborníkům, kteří Vám mohou opravdu účinně pomoci. Konzultace s výživovým poradcem dokáží nejen vlít do žil potřebné sebevědomí, ale usměrní Vás v tom, co je k úspěšnému hubnutí opravdu důležité.

Na tyto konzultace s výživovým poradcem se lze objednat skrze společnost Svět zdraví, která patří mezi špičky ve svém oboru. Finančně nepříliš nákladné konzultace, díky nimž kila doslova polezou dolů, jsou nyní na dosah ruky!

Leckdo z těch, kteří se snaží zhubnout, potřebuje odbornější pomoc. Samozřejmě, určitě namítnete, že pročítat populární časopisy a jejich články o hubnutí může být prospěšné, ale jde pořád o názor poučených laiků a ne skutečných mistrů svého oboru. U nás můžete získat konzultaci s mistrem za dvě stě korun, což je cena velmi výhodná – v jiných případech stojí podobné pohovory mnohem více. A nepůjde samozřejmě o nějakou konzultaci na několik málo minut, se specialistou posedíte v družném hovoru klidně i celou hodinu, záleží na Vašich požadavcích a případných dotazech.

Nevěříte? Ale kdeže, nejde o žádný podvod, přečtěte si přece příběhy spokojených klientů, kteří jsou nám vděční – doslova za vstup do nového života!

A co že vlastně všechno od nás dostanete? Kromě rozsáhlého rozhovoru (či spíše rozsáhlých rozhovorů – můžete se těšit i na průběžné motivační konzultace) s odborníkem na hubnutí Vám vypracujeme i jídelníček přímo „na tělo“, který s hubnutím účinně pomůže – protože není důležité se jen pravidelně hýbat, potřeba je i mít vyváženou stravu, díky níž bude shazování přebytečných kilogramů snazší.

Objednávka výživového poradenství

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *