Televize Prima každý týden vysílá nový díl pořadu Jste to, co jíte. Pořadem provází Kateřina Cajhamlová a dietolog Petr Havlíček. Je to velmi pořaný pořad o hubnutí.

TV pořad Jste to, co jíte

Do pořadu Jste to, co jíte se hlasí lidé, kteří si už neví rady se svým hubnutím a chtějí zhubnout a už vyzkoušely včechny diety. Pořad Jste to, co jíte jim nabízí hubnutí pod odborným vedením. Odborné vedení je Kateřina Cajhamlová a dietolog Petr Havlíček. Na začátku projde učástník pořadu Jste to, co jíte komletním lekařkým vyšetřením i vyšetřením na BodyStatu. Je také důkladně změřen a zvážen, aby se mohli ty hodnoty porovnat s konečnými hodnotami.

Jste to, co jíte – průběh pořadu

Učastníkovi pořadu Jste to, co jíte je předán jeho osobní stravovací plán. Který je přesně sestaven jen pro něj. Na začátku pořadu Jste to, co jíte přijde Kateřina Cajhamlová a Petr Havlíček k soutěžícímu domů a přijdou se podívat co všechno jí. Většinou se zhrozí, protože vždy najdou v ledničce spouta špatných potravin, které jsou plné tuku. Ukážou jim také jak bude vypadat jejich nová strava. Která je již složená jen z plnohodnotných potravin. Soutěžíci se tedy snaží poctivě dodržovat jak stravovací plán, tak zařadit do svého dne také nějaké sportovní aktivity. Určitou sportovní aktivitu jim předvede vždy nějaký speciální host. Například David Huf či Kateřina Neumannová.

Kateřina Cajhamlová

Kateřina Cajhamlová

Jste to, co jíte – závěr

Na závěr pořadu Jste to, co jíte je učastník opět komletně přeměřen a zvážen, aby se mohli porovnat jeho pokroky v hubnutí. Většina učástníků pořadu Jste to , co jíte zhubne hodně kilogramů.

Jste to, co jíte – video

Pořad Jste to, co jíte můžete sledovat i online na internetu. Poslední díly najdete zde .

Na poslední díl pořadu Jste to, co jíte se můžete podívat i tady přímo tady:

Podívejte se také do rubriky Jak zhubnout . Zajímavý je článek o změně stravovacích návyků . Či pravidelnost stravovacího režimu. Více o Sportu se dozvíte na Sportuj.com

Další články z rubriky

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *