Zima je v plném proudu a pokud jste ještě nezačali, je ten nejvyšší čas na to, začít plánovat zimní dovolenou. Vybírat je stále z čeho. Mezi Čechy si stále větší oblibuj získávají Nízké a Vysoké Tatry. Zde je totiž možné užít si nádhernou zimní dovolenou se vším všudy a pokud budete chytří, můžete na vaší dovolené v těchto lokalitách výrazně ušetřit. Poradíme vám, jak na to.

Vše, co je potřeba

Nízké a Vysoké Tatry jsou oblíbené hned z několika důvodů. První důvod je ten, že nabízí moderně vybavená lyžařská střediska, která směle konkurují těm alpským. Nízké i Vysoké Tatry nabízení sjezdovky pro méně i více náročné lyžaře. Dalším důvodem, proč se rozhodnout právě pro Tatry, je dobrá dostupnost z České republiky. V Tatrách můžete být za pár hodin. Vyrazit sem můžete autem nebo třeba i vlakem. Samozřejmostí je potom i možnost vybírat z mnoha různých druhů ubytování a možnosti dalšího sportovního vyžití. Navštívit můžete například termální lázně.

Kde hledat?

Pokud se rozhodnete právě pro Tatry, uděláte správnou věc. Ještě lépe uděláte, pokud ke hledání místa pro vaši dovolenou využijte specializovaný portál vysoke-tatry.travel. Na portále totiž funguje i rezervační systém na ubytování. Portál spolupracuje hned s několika oblíbenými hotely (např. hotel Trigan (Baník) Štrbské Pleso, Titris (Odborár), Tatranská Lomnica, hotel Slovan Tatranská Lomnica, hotel Hutník, Tatranské Matliare, Hotel Palace Kúpele Nový Smokovec). Rezervace prostřednictvím portálu je podstatně rychlejší. Odpověď s kalkulací dostanete do 2 hodin, cena je stejná jako při rezervaci přímo v hotelu a navíc můžete získat i zajímavé bonusy.

Vsaďte na jistotu
Pokud si ubytování zarezervujete přes vysoke-tatry.travel, dostanete například slevu z ceny, knižního průvodce, DVD, slevové kupóny nebo jiné bonusy, které jistě potěší. Na portálu navíc najdete i celou řadu zajímavých informací o Vysokých i Nízkých Tatrách. Portál má navíc jazykové mutace – dostupný je v češtině, slovenštině, angličtině i polštině. Pokud na zimní dovolenou, tak do Tater s portálem vysoke-tatry.travel – vyplatí se to!

Další články z rubriky

Štítky: , , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *